دمو قابل بازی Anthem در راه کنسول های PS4 و XB1 و PC

توسط در

شرکت EA اعلام کرد که یک دموی مخصوص (VIP) برای بازی جدید استودیو BioWare که Anthem نام دارد خواهد ساخت که در اختیار کاربران EA/Origin Access بر روی کنسول های XBOX ONE  و PC در تاریخ روز اول فوریه سال ۲۰۱۹ قرار خواهد گرفت. همچنین این دمو برای مشترکانی که بازی را پیش خرید کنند در دسترس خواهد بود، که تنها راه بازیکنان پلتفرم PS4 می باشد تا این بازی را در این تاریخ تجربه کنند.

این اعلامیه پیرو برنامه PAX West Panel  استودیو BioWare اعلام شد. مسئول تولید بازی Anthem  آقای Mike Gamble اعلام کرد که این دمو صرفا یک Tech Demo و یا بتا برای دریافت بازخورد بازیبازان نیست، این دمو یک تکه از بازی با طعم آن خواهد بود.

شرکت EA اعلام کرد که بازی Anthem  در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ عرضه جهانی خواهد شد. این بازی در سبک Sci-Fi Action RPG  می باشد و بازیکنان به عنوان Freelancer ها در داخل بازی خواهد بود که دارای لباسی با عنوان Javlein ها هستند. این لباس های بسیار پیشرفته که شبیه لباس شخصیت Iron Man  می باشند دارای قدرت پرواز بر قراز تمام محیط بازی خواهند بود و با دشمنان به کمک دوستان خود یا به تنهایی به مبارزه خواهند پرداخت.

http://pcmod.ir/wp-content/uploads/2018/09/2.jpg

گیمپلی بازی  Anthem آخرین بار در نمایشگاه E3 به نمایش در آمد. ولی یکی دیگر از مسئولان فروش بازی چند سوال از جانب طرفداران در مورد بازی Anthem را جواب داد. در راستای پرسش و پاسخ در رابطه با بازی، آقای Mark Darrah در مورد loadout های بازی، شخصی سازی Javelin ها، اسلحه ها، تجهیزات و … صبحت هایی انجام داد.


مطالب تصادفی دیگر:

نتایج بنچمارک لیک شده TimeSpy برای کارت گرافیک GeForce RTX 2080

سیستم مورد نیاز بازی Shadow of the Tomb Raider

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر