نقشه Blackout و وجود زامبی در Battle Royal بازی Black Ops 4!

توسط در

شرکت Activision در یک اقدام جالب برای متمایز کردن بخش Battle Royal بازی Black Ops 4 از دیگر بازی های موجود در این سبک، بیشترین تلاش خود را ابه کار می گیرد. به صورت کلی حالت BlackOut بازی Black Ops 4 از تاریخچه این سری ساخته شده است که به شما این امکان را می دهد تا به جای شخصیت های مهم این فرنچایز بازی کنید و در مناطق تاریخی و نقشه های بازی در حالت چند نفره مانند Nuke Town و Firing Range و … به صورت متصل به هم، قدم بردارید.

کل نقشه این حالت به تازگی در اینترنت به صورت رسمی منتشر شده است که نشان دهنده این نقشه ها به صورت متصل به هم و مانند یک شهر بزرگ می باشد که دارای ساحل، رودخانه، دشت، جنگل، شهر، کوه، دریا و شهر می باشد.

http://pcmod.ir/wp-content/uploads/2018/09/blackout3.jpg

ولی مهمترین خبری که به تازگی منتشر شده است، هبر وجود زامبی های کنترل شده توسط هوش مصنوعی در این حالت است که صرفا به خاطر ایجاد هرج و مرج بیشتر در بازی گنجانده شده اند. اگر شما قبلا مد های زامبی این سری از بازی ها را انجام داده بودید احتمالا منتظر حالتی هستید که در آن زامبی ها به صورت موج های افزایشی حضور پیدا کنند ولی این حالت Battle Royal  می باشد و آن چیزی که انتظار داریم با این حالت کمی متفاوت است. در طی چند روز آینده بتای این حالت برای کسانی که بازی را پیشخرید کرده اند قابل بازی خواهد بود و تمامی سوالات طرفداران جواب داده خواهد شد.

http://pcmod.ir/wp-content/uploads/2018/09/blackout2.jpg


مطالب تصادفی دیگر:

نتایج بنچمارک لیک شده TimeSpy برای کارت گرافیک GeForce RTX 2080

بازی های رایگان مشترکین PS Plus برای این ماه (سپتامر)

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر