نینتندو تایید کرد که برای انجام بازی Fortnite در کنسول SWITCH نیاز به اشتراک نیست!

توسط در

از تاریخ ۱۸ سپتامر به بعد برای انجام اکثر بازی های آنلاین چند نفره بر روی کنسول Nintendo SWITCH شما نیاز به اشتراک آنلاین خواهید داشت، ولی برای انجام بازی FORTNITE نیازی به این اشتراک نیست. یک صفحه حاوی اطلاعات در سایت رسمی نینتندو  دارای جزئیاتی از انجام بازی های رایگان می باشد که با توجه به آن انجام بازی های رایگان به صورت رایگان می باشد (یعنی نیازی به اشتراک و… نخواهد داشت).

صفحه پشتیبانی سایت نینتندو توضیح داده است که بازی هایی مانند Splatoon 2، Mario Kart Delux و بازی Super Smash Bros Ultimate (در زمان عرضه) نیازمند اشتراک برای انجام آنلاین به صورت چند نفره، خواهند داشت. پولی شدن چیزی که قبلا رایگان بوده همیشه عذاب آور هست، ولی شرکت نینتندو حتی قبل از عرضه کنسول Nintendo Switch این موارد را برنامه ریزی کرده بوده است.

ولی خوشبختانه بتل رویال بازان عزیز نیازی به نگرانی ندارند زیرا بعضی از بازی ها مانند Fortnite می تواند بدون نیاز به این اشتراک به بخش چند نفره متصل و بازی شود. در این زمان تنها بازی قابل بازی به صروت رایگان بدون نیاز به اشتراک بازی Fortnite می باشد ولی بازی هایی که در آینده برای این کنسول منتشر خواهند شد نیز از این اصول پیروی خواهند کرد مانند Paladins، Warfare و … .

این حرکت به نینتندو کمک خواهد کرد تا به رقابت با سونی نزدیک تر شود (که همانند نینتندو برای برخی بازی های رایگان نیازی به اشتراک ندارد). مایکروسافت اعتقاد دارد که برای انجام هر بازی آنلاینی نیاز به اشتراک گلد هست بدون در نظر گرفتن این که آیا این بازی رایگان هست یا نه!

هزینه یک سال اشتراک نینتندو حدودا یک سوم هزیته یک سال اشتراک PLUS یا GOLD می باشد که برای نینتندو باز ها خبر بسیار خوبی است.

و یک خبر خوب دیگر این که بازیکن های Fortnite در کنسول های Nintendo Switch و XBOX ONE می توانند با هم به انجام این بازی بپردازند.


مطالب تصادفی دیگر:

بنچمارک کامل Core i7 9700k توسط وبسایت اسپانیایی

نتایج بنچمارک لیک شده TimeSpy برای کارت گرافیک

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر