بهترین نوع کابل اسلیو کدام است؟

کابل اسلیو
توسط در

جنس کابل اسلیو چیست و بهترین نوع آن کدام می باشد ؟

انواع اسلیو:

۱. تلیوس Teleios : از جنس مواد پلاستیکی بود و از پاراکورد سفت تر می باشد. در حال حاضر بخش اعظم کاربران این اسلیو ها را استفاده میکنند. خصوصیت اصلی آنها حفظ انحنا می باشد. خیلی از برندهای معروف از آنها استفاده می کنند.

۲. پاراکورد (Paracord) : در واقع همان بند کفش می باشد!! دارای دو قسمت درونی و بیرونی می باشد. قسمت بیرونی نرم و بسیار انعطاف پذیر می باشد ، قسمت درونی هنگام اسلیو کردن باید خارج شود. قسمت بیرونی بسیار نازک می باشد. اسلیو کردن آنها به آسانی سایر اسلیو ها نیست و آنچنان که باید زیبا باشند ، نیستند.

۳. نایلون Nylon : که قدیمی ترین اسلیو مورد استفاده می باشد که شکل دادن و فرم گرفتن آن سخت می باشد و بسیار پلاستیکی می باشد و هم اکنون طرفدار زیادی ندارد.

کابل های افزاینده اسلیو شده پی سی ماد pcmod از چه نوع میباشد ؟

پی سی ماد به دلیل پرطرفدار بودن جنس تلیوس Teleios و بالا بودن کیفیت این نوع از روکش ها ، از آن استفاده میکند.

نوع سیم درون روکش pcmod از چه نوع میباشد ؟

کابل های اسلیو شده PCMOD از سیم های قلع اندود شده با کد ۱۸AWG ( ضد اکسید شدن ، بدون تغیرات ولتاژ و جریان ) که داری بهترین کیفیت میباشد تولید می شوند. توجه داشته باشید این نوع از کابل ها به دلیل گران بودن در بسیاری از کمپانی ها مورد استفاده قرار نمیگیرد.

کابل اسلیو

کاربرد کابل های افزایش دهنده اسلیو شده در کامپیوتر چیست ؟

حتما برای شما پیش آمده که از نامنظم بودن کابل های داخل کیس خود کلافه شوید ، یا تمام قطعات کیس خود را به زیبایی داخل کیس قرار دادید اما کابل ها به دلیل کوتاه بودن و تک رنگ بودن چهره زشتی از خودش به جا گزاشته و عملا کیس شما تبدیل به یک جعبه بمب با کلی سیم های مختلف شده ، شاید به خودتان بگویید چاره کار چیست ؟

کابل افزاینده اسلیو شده :

 همانطور که از نام این کابل ها مشخص میباشد ، نوعی از کابل ها هستند که بصورت افزاینده ، مابین کابل خود پاور و قطعه مورد نظر قرار میگیرند تا وظیفه افزاش طول را بر عهده داشته باشند .

اما یک فرق اساسی دارند این نوع کابل ها ، روکش های پلاستیکی خاصی در آن استفاده شده است که به آن اسلیو می گویند . حال این کابل های افزاینده اسليو شده زیبایی خاصی به کامپیوتر شما می دهد.

پس با تهیه کابل افزاینده اسلیو شده ، نه تنها کابل های با طول بالا را در اختیار دارید تا بتوانید راحتر کار سیم کشی کیس خود را انجام دهید ، بلکه می توانید رنگ بندی کابل ها را با رنگبندی داخلی کیس خود یک دست و هماهنگ کنید .

با این کار شما از شر سیم های کوتاه خلاص می شوید و با سلیقه خودتان رنگ ها رو انتخاب می کنید .

( هر یک از کابل ها را میتوانید به رنگ دلخواه دربیاورید )

کابل اسلیو

برای تهیه کابل های افزاینده اسلیو شده با رنگ بندی دلخواه در فروشگاه پی سی ماد اینجا کلیک کنید
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
 1. گرونه وگرنه میگرفتم

  1. محسن آوخ گفت:

   سلام اگر با کیفیت مشابه و متریال استفاده شده قیمت پایین تری مشاهده کردید حتما به فروشگاه اطلاع بدید . ممنون

 2. mohammadamin گفت:

  سلام میشه بگین یه برای نورانی کردن کیس کامیوتر باید چقدر خرج کرد و اگه میشه یه اموزش رو هم بزارید ممنون

 3. Yunes گفت:

  عالی و ارزان تر از همه جا