تریلر جدید بازی Call of Duty WWII بخش داستانی

تریلر جدید بازی Call of Duty WWII
توسط در

تریلر جدید بازی Call of Duty WWII ؛ برطبق قول و قرارهای اولیه ، شرکت Activision جزئیات بیشتری در مورد عنوان بازی  Call of Duty:WWII  منتشر کرد.

امروز شرکت تولید کننده سری بازی های ندای وظیفه ، تریلر جدید بازی Call of Duty WWII منتشر نمود که نشان دهنده بخش داستانی این بازی محبوب است.

– داستان بازی Call of Duty WWII :

داستان بازی Call of Duty: WWII درمورد سرباز جوانی با نام رونالد دنیل است که تازه به ارتش آمریکا ملحق شده و اولین تجربه مبارزه واقعی خودش را در جنگ جهانی دوم تجربه می کند. بعد از نجات یافتن از تجاوز نرماندی، دنیل و جوخه اش به سمت اروپا رفته در راه رسیدن به آلمان درگیری های بسیاری برایشان اتفاق می افتد، که این نبردها شامل Hurtgen Forest و Bulge می شود.

– بخش محبوب زامبی در Call of Duty WWII :

عنوان بازی ندای وظیفه  WWII مانند دیگر نسخه های این بازی شامل حالت بازی به صورت زامبی نیز می شود. سازنده این بازی جنجالی Sledgehammer در آخرین مصاحبه ای که با بلاگ پلی استیشن داشت، تعاملی بودن و حملات دسته ای دشمنان در بازی را تأیید کرد.

بازی  Call of Duty: WWII در تاریخ جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. همچنین شرکت Activision قول ارائه مطالب و جزئیات جدیدی از این بازی هیجان انگیز را در طول این هفته به تمامی طرفدارانش داده است. پس منتظر خبرهای جدید در سایت pcmod در مورد این شاهکار داستانی باشید.

 

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر