معرفی سه اسلحه قدرتمند در Warzone

توسط در

آماده نبرد باش

بیش از ۲ ماه است که بخش Warzone به بازی Call Of Duty Modern Warfare اضافه شده است و ما را با کلی دشمن، چه در Gulag چه در Verdansk، درگیر کرده است. حال در این مقاله می خواهیم سه اسلحه قدرتمند را در بازی معرفی بکنیم که خود ما بار ها و بار ها توسط آن ها در Warzone کشته شده ایم. امیدواریم تا شما با کمک این لیست جزو برترین ها باشید.

Grau 5.56

Grau یکی از بهترین اسلحه های موجود در بازی است که نسبت کنترل و آسیب بالایی دارد و تقریباً برای تمامی شرایط مبارزه مناسب است. به کمک Monolithic Suppressor اسلحه شما رنج بالاتری نسبت به قبل می گیرد و همچنین به کمک آن شما در هنگام درگیری در رادار دشمن مشاهده نمی شوید. قانون رنج بالا برای Barrel اسلحه نیز استفاده شده است و Tempus 26.4″ Archangel را برای اسلحه انتخاب کرده ایم تا همانطور که گفته شد بالا ترین رنج را داشته باشیم.

دو اسلات دیگر اسلحه را به Tac Laser وGrip مدل XRX Void II اختصاص داده ایم تا سرعت نشانه گیری برای اسلحه بالا رود. در آخرین اسلات اسلحه از خشاب ۶۰ تایی استفاده کرده ایم تا هنگام درگیری با چند دشمن دیگر نگران Reload نباشید.

M4A1

تمرکز در این چینش بر سرعت و آسیب رساندن در کلاس اسلحه می باشد تا در زمان کم آسیب فراوانی به دشمن وارد شود. برای قسمت Barrel از Fss 11.5″ Commando استفاده کرده ایم تا سرعت نشانه گیری بالا رود و برای Recoil از دست رفته  Ranger Foregrip را انتخاب کرده ایم تا کنترل راحت تر شود. خشاب ۱۰ تایی  458. socom  آسیب بیشتر اما تعداد کمتری دارد و به همین دلیل Sleight of Hand را به عنوان Perk انتخاب می کنیم تا سرعت Reload بالا رود.

Oden

در این چینش اسلحه قدرتمند Oden را برای درگیری از فاصله دور انتخاب کرده ایم. به کمک Barrel مدل Oden Factory 810mm و Colossus suppressor میزان Range و دقت اسلحه را تا حد ممکن بالا برده ایم و به کمک VLK 3.0x optic و Under Barrel مدل Commando Foregrip دقت و سرعت نشانه گیری را بالا برده ایم. خشاب ۳۰ تایی بالاترین میزان مهمات در یک خشاب برای این اسلحه می باشد و ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید و در Warzone پیروز باشید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر