رونمایی Operation Steel Wave برای بازی Rainbow Six Siege

توسط در

 

موج های خروشان درحال نزدیک شدن

عملیات Steel wave به زودی وارد Rainbow six siege می شود و با خود سورپرایز های فراوان مانند  یک attacker، یک Defender  و ریورک مپ House را با خود دارد.همراه ما باشید تا متوجه شویم چه تغییراتی با خود می آورد و با آن ها آشنا شویم.

ACE

Ace یک Attacker از کلاس Hard Breach  می باشد  و گجت پرتابی اش به نام S.E.L.M.A توانایی نفوذ بر هر سطح  را دارد. این اپراتور دو Speed و دو Armor دارد و از دو سلاح Ak-12 وشاتگان M1014 می تواند استفاده کند. در بخش سلاح جانبی خود تنها سلاح p9 را باخود دارد و گجت های جانبی او دوگزینه  نارنجک دودزا و breaching charge میباشد.

Ace قبل از پیوستن به تیم Rainbow در امر امداد و نجات خدمت می کرده و از S.E.L.M.A برای نجات جان افراد استفاده می کرده. 

MELUSI

Melusi اوپراتور Defender این فصل می باشد و با سه speed و یک Armor قرار است مانند یک چیتا به شکار Attacker ها برود.

گجت Banshee اوسرعت حرکت attacker ها را کم می کند و هرچه آن ها به گجت نزدیک تر باشند آهسته تر حرکت می کنند، Banshee همچنین وجود Attacker ها را اطلاع می دهد. سلاح های اصلی Melusi  اس ام جی T-5 و شاتگان Super 90 بوده و سلاح جانبی او RG15 می باشد. دو گجت جانبی این اوپراتور Impact grenade و Deployable shield می باشد تا این اوپراتور بتواند هم نقش رومر را داشته باشد هم مدافع.

مپ House اما در این فصل دچار تغییراتی شده است، بخش کارگاهی آن که ۴ سال است در دست ساخت می باشد بالاخره تمام شده و تبدیل به یک اتاق خواب زیبا شده است، پنجره راه پله حذف شده و یک بخش دو طبقه ای دیگر به همراه راه پله نیز به نقشه اضافه شده است.

گجت جدیدی نیز به نام Proximity Alarm قرار است به بازی اضافه شود که وظیفه آن هشدار به Defender ها می باشد تا دیگر سورپرایز نشوند. این گجت در محلی قرار می گیرد و در صورت نزدیک شدن Attacker ها صدایی بلند پخش می کند تا حضور دشمن را اطلاع دهد.

تاریخ دقیق انتشار عملیات Steel Wave در زمان نوشتن این مقاله هنوز مشخص نشده است و زمانی که تاریخ انتشار مشخص شود ما آن را از طریق شبکه های اجتماعی مان برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت، پس حتماً ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر