شرکت INTEL تولید محصولات شبکه گیمینگ Killer را خریداری کرد

توسط در

شرکت INTEL تولید محصولات شبکه گیمینگ Killer را خریداری کرد

اینتل به تازگی خبر خریداری شرکت Rivet Networks را منتشرکرد. شرکت Rivet برند Killer را در دست دارد ، Rivet Networks برای اینکه سیستم ها و لپتاپ های گیمینگ کارایی بهتری در شبکه برای گیم داشته باشند ، نرم افزار و سخت افزار مختلفی را تولید می کند.

حال با این خرید، شرکت Intel میتواند از این برند درون قطعات خود استفاده کند و در برنامه کاری خود فرایند لایسنس سازی و فروش لایسنس نرم افزار پشت تجهیزات Killer به دیگر شرکت ها را دارد.

شرکت Rivet Networks حاصل تجربه شرکت Bigfoot Networks است که تقریباً ۱۰ سال پیش (Killer NIC (Network Interface Card را معرفی کرد و این کارت برای گیمر ها ساخته شده بود تا پس از اتصال به سیستم از درگاه PCI ، کاهش پینگ و لگ و افزایش کارآیی شبکه را برای کاربر فراهم سازد.

Bigfoot networks در ۲۰۱۱ توسط Qualcomm خریداری شد و چند سال بعد کارکنان اصلی Bigfoot تحت نام  Rivet networks به همراه برند Killer از Qualcomm خارج شدند.

شبکه گیمینگ Killer

شرکت Rivet پس از جدایی شروع به تولید کنترلر های شبکه بی سیم و با سیم Killer را کرد و چندی بعد مادربورد هایی با ادپتر های Killer روانه بازار شدند تا سیستم های گیمینگ کارایی بهتری در شبکه برای گیم داشته باشند.

آخرین پروژه مشترک این شرکت با Intel ادپتر بیسیم (Killer AX1650 Wi-Fi 6 (802.11ax می باشد که با یک روترWifi 5 یا Wifi 6 کارآیی خوبی را به ارمغان آورد و نسبت به پروژه های قبلی شرکت که نتیجه چندان متفاوتی را نسبت به راه کار های غیر Killer نمی دادند، پینگ و لگ کمتری را شاهد بودیم.

از آنجایی که Intel در بخش نرم افزاری و سخت افزاری تجربه و تبحر بالایی دارد، امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد کنترلر ها و درایو های قدرمند Killer  با کارآیی بالاتر نسبت به گذشته باشیم. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و با به اشتراک گذاری محتوا ما برای دوستان خود از ما حمایت کنید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر