شرکت EA سورس کد های Command & Conquer Remastered را در اختیار عموم میگذارد.

توسط در

پشتیبانی ماد با بهترین کیفیت

تنها چند هفته از انتشار ریمستر سری محبوب Command & Conquer باقی مانده است و چندی پیش شرکت EA خبر اتشار سورس کد عنوان Command & Conquer Remastered به همراه پشتیبانی این بازی از ماد را تایید کرده است. دلیل اینکار ارائه دسترسی بالا تر به ماد کنندگان است تا ماد های بی  نقصی برای بازی تولید شود.

تهیه کننده Jim Vessella اعلام کرده است که دو فایل TiberianDawn.dll و RedAlert.dll به همراه سورس کد هایشان در فایل اصلی بازی قرار خواهد داشت و تماماً تحت لایسنس می باشند تا در بازی شاهد پروژه های منحصر به فرد باشیم.

همچنین قرار است با این بازی یک Map editor در دسترس قرار گیرد تا کاربران نقشه های شخصی سازی شده را به وجود آورند و به کمک ماد ها یک سناریو کامل ایجاد کنند. 

برای اینکه نمونه ای از ماد ها را در بازی ببینید کاربر Petroglyph برای فکشن Brotherhood of Nod یک مدل تانک Mammoth ساخته است که بر روی خود یک سلاح هسته ای دارد . ماد ها برای این بازی از دو شبکه Steam و Origin در دسترس خواهند بود و  آن ها را در Workshop و یا در منوی درون بازی می توانید تهیه کنید.

فرایند بخش Lan  بازی همچنان در دست ساخت می باشد و به دلیل انتشار ویروس Covid-19 با تاخیر مواجه شده است و در زمان لانچ بازی در دسترس نخواهد بود، اما در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. امیدواریم شما هم مانند ما منتظر این ریمستر نوستالژیک باشید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر