اطلاعیه : با توجه به نوسانات ارز در بازار ، قبل از ثبت سفارش جهت استعلام موجودی و قیمت کالا با شماره ۸۸۴۱۴۵۰۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

جستجو بر اساس:

پاک کردن همه

موس و کیبورد

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
فیلتر براساس ویژگی‌ها
  • رنگ سوییچ های کیبورد
  • Blue

RAZER POWER UP V2

باندل گیمینگ ریزر مدل POWER UP V2 شامل چهار لوازم گیمینگ یکی از بهترین و کامل ترین باندل گیمینگ برای گیمر های حرفه ای است این باندل گیمینگ شامل کیبورد Razer Cynosa Lite موس Razer Deathadder Essentials هدست Razer Blackshark v2 X موس پد Razer Gigantus v2 است
4,600,000 تومان

T-DAGGER T-TGS005

باندل گیمینگ تی دگر مدل TGS005 با ظاهری جذاب و کلید RGB های خود و کیبورد با سوییچ های رنگ آبی دکمه های خود و نور پس زمینه جلوه زیبایی به میز گیمینگ شما میدهند. و همچنین موس گیمینگ سیم دار موجود در باندل با ۷ کلید با حسگر اپتیکال خود جلوه زیبایی به میز شما میدهد.
1,350,000 تومان

T-DAGGER T-TGS006

باندل گیمینگ تی دگر مدل TGS006 با ظاهری جذاب و کلید RGB های خود دکمه های خود و نور پس زمینه جلوه زیبایی به میز گیمینگ شما میدهند. و همچنین موس گیمینگ سیم دار موجود در باندل با ۷ کلید با حسگر اپتیکال خود جلوه زیبایی به میز شما میدهد.
1,050,000 تومان

GREEN GKM 605 RGB

باندل گیمینگ گرین مدل GKM605 با ظاهری جذاب و کلید RGB های خود و کیبورد با سوییچ های شبه مکانیکی (Hybrid) و نور پس زمینه جلوه زیبایی به میز گیمینگ شما میدهند. و همچنین موس گیمینگ سیم دار موجود در باندل با ۷ کلید با حسگر اپتیکال خود جلوه زیبایی به میز شما میدهد.
950,000 تومان

COOLERMASTER DEVASTATOR 3 PLUS

باندل گیمینگ کولرمستر مدل DEVASTATOR 3 PLUS با ظاهری جذاب و کلید RGB های خود و کیبورد با سوییچ های شبه مکانیکی (Hybrid) و نور پس زمینه جلوه زیبایی به میز گیمینگ شما میدهند. و همچنین موس گیمینگ سیم دار موجود در باندل با ۷ کلید با حسگر اپتیکال خود جلوه زیبایی به میز شما میدهد.
(برای قیمت تماس بگیرید)

REDRAGON S113 RGB Gaming Bundle

باندل گیمینگ رد دراگون مدل S113 با ظاهری جذاب و کلید RGB های خود و رنگ قهوه ای دکمه های خود و نور پس زمینه جلوه زیبایی به میز گیمینگ شما میدهند. و همچنین موس گیمینگ سیم دار موجود در باندل با ۷ کلید با حسگر اپتیکال خود جلوه زیبایی به میز شما میدهد.
(برای قیمت تماس بگیرید)