اطلاعیه : با توجه به نوسانات ارز در بازار ، قبل از ثبت سفارش جهت استعلام موجودی و قیمت کالا با شماره ۸۸۴۱۴۵۰۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

میکروفن

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

Blue Yeti X

میکروفون مدل YETI X ساخت کمپانی BLUE گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
9,790,000 تومان

Blue Yeti USB Silver

میکروفون مدل Yeti USB Silver ساخت کمپانی BLUE گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
6,050,000 تومان

Razer Seiren Emote

میکروفون مدل Seiren Emote ساخت کمپانی Razer گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
4,850,000 تومان

Blue Yeti Nano Silver

میکروفون مدل Yeti Nano Silver ساخت کمپانی BLUE گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
4,590,000 تومان

Blue Yeti Snowball Black

میکروفون مدل Yeti Snowball Black ساخت کمپانی BLUE گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
3,600,000 تومان

Blue Yeti Snowball White

میکروفون مدل Yeti Snowball White ساخت کمپانی BLUE گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
3,550,000 تومان

Redragon Blazar GM300

میکروفون مدل Blazar GM300 ساخت کمپانی Redragon گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
2,150,000 تومان

Razer Seiren Mini Mercury

میکروفون مدل Seiren Mini ساخت کمپانی Razer گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
(برای قیمت تماس بگیرید)

Razer Seiren Mini

میکروفون مدل Seiren Miniساخت کمپانی Razer گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
1,950,000 تومان

Redragon GM100

میکروفون مدل GM100 ساخت کمپانی Redragon گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
950,000 تومان

Foxxray FXR-BAM-06 SONICBOOM

میکروفون مدل FXR-BAM-06 ساخت کمپانی Foxxray گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
790,000 تومان

Foxxray FXR-SUM-01 ECHO

میکروفون مدل FXR-SUM-01 ساخت کمپانی Foxxray گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
730,000 تومان