کیبورد

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
فیلتر براساس ویژگی‌ها
  • نور پردازی
  • RGB

کیبورد Logitech G915 TKL Wireless Tactile

یک پیشرفت در طراحی و مهندسی، اکنون در رنگ های سیاه و سفید. G915 TKL دارای سوئیچ های مکانیکی درجه پایین LIGHTSPEED، پیشرفته LIGHTSYNC RGB و عملکرد بالا است. G915 TKL که با دقت از مواد درجه یک ساخته شده است، طراحی پیچیده‌ای با زیبایی، استحکام و عملکرد بی‌نظیر است که اکنون در فرمی فشرده‌تر است.
تومان

کیبورد Razer Gaming Keyboard Blackwidow V3 Pro

اولین و نمادین ترین کیبورد بازی مکانیکی جهان، تکامل بعدی خود را ایجاد می کند که بازی را تغییر دهد. با Razer BlackWidow V3 Pro وارد یک متای بی‌سیم جدید شوید—با 3 حالت اتصال برای تطبیق پذیری بی‌نظیر، و تجربه بازی رضایت‌بخش که متشکل از بهترین سوئیچ‌های کلاس و کلیدهای تمام قد است.
تومان

کیبورد Razer Huntsman Elite Purple

این Razer Huntsman Elite است: محصول سال‌ها تحقیق و نوآوری - اکنون در یک نسل کاملاً جدید. ما محدودیت‌های دقت و سرعت را دوباره بررسی کرده‌ایم تا بتوانید از عملکردی بسیار جلوتر از زمان خود لذت ببرید. ما مفتخریم که سطح بعدی تکامل را در این صفحه کلید ارائه کنیم.
تومان

کیبورد razer huntsman v2 purple

اگر سرعت مد نظر شما است، خود را با پاسخگویی که بی نظیر است مسلح کنید. با Razer Huntsman V2 آشنا شوید — یک کیبورد گیمینگ اپتیکال با تأخیر ورودی تقریباً صفر و کاملاً مجهز به سایر ویژگی‌های سطح بالا برای تبدیل آن به یک کیبورد کامل.
تومان

کیبورد Logitech G513 LIGHTSYNC RGB MECHANICAL GAMING

با بالاترین عملکرد تجهیزات بازی Logitech G در اوج بازی خود بازی کنید.G513 یک صفحه کلید بازی با عملکرد بالا است که دارای سوئیچ های مکانیکی پیشرفته GX است. تکیه گاه کف دست آن قابل جدا شدن با فوم حافظه و ساختار آلیاژ آلومینیوم ممتاز G513 را با امکانات کامل و بهترین در کلاس خود تبدیل کرده است.
تومان

کیبورد Glorious GMMK

اولین صفحه کلید مکانیکی ماژولار RGB جهان. همراه با کلیدهای قهوه ای Gateron و کلیدهای مشکی از پیش نصب شده است. آماده برای استفاده - بدون نیاز به راه اندازی. ایده آل برای افرادی که تازه وارد دنیای کیبوردهای مکانیکی شده اند.
تومان

کیبورد Razer Blackwidow V3 mini HyperSpeed

به اندازه کافی جمع و جور برای هر فضا، و به اندازه کافی همه کاره برای همه تنظیمات - این Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed است. از بازی بی‌نظیر در بسته‌ای شیک با صفحه‌کلید بازی مکانیکی بی‌سیم ۶۵٪ لذت ببرید که تعادل کاملی از فرم و عملکرد دارد.
تومان

کیبورد razer Huntsman Mini Purple

با Razer Huntsman Mini وارد بعد جدیدی از مرگ‌بار شوید - یک صفحه‌کلید گیمینگ 60% با سوئیچ‌های اپتیکال Razer. بسیار قابل حمل و ایده‌آل برای تنظیمات ساده، زمان آن رسیده است که در فشرده‌ترین فرم فاکتور ریزر تا کنون، فعال‌سازی سریع را تجربه کنید.
تومان

کیبورد Razer Huntsman V2 TKL

پاسخگویی بی نظیر هرگز به این نابی به نظر نمی رسید. با Razer Huntsman V2 TKL آشنا شوید — صفحه‌کلید گیمینگ اپتیکال با آکوستیک بهبودیافته، تأخیر ورودی نزدیک به صفر، و سایر ویژگی‌های سطح بالا برای اطمینان از عملکرد مناسب در اندازه کامل.
تومان