تاریخ انتشار Hyper Scape مشخص شد

توسط در

حدود یک ماه پیش بود که Ubisoft از جدید ترین عنوان خود در سبک بتل رویال رونمایی کرد. این عنوان با نام Hyper Scape منتشر شد و در حال حاضر بتای عمومی این عنوان در دسترس کاربران قرار گرفته است. حال اطلاعاتی جدید از زمان انتشار بازی و فصل اول آن منتشر شده است.

در فصل اول این بازی که The First Principle نام دارد، یک سلاح جدید و یک هک مغناطیسی که میتواند سایر بازیکنان را به دام بیاندازد، به بازی اضافه میشود. بازی در این فصل به شما اجازه میدهد که به طور کلی به ۱۱ اسلحه و ۱۱ هک گوناگون دسترسی داشته باشید. همچنین احتمالا میتوانید به حالت های محدود مختلفی نیز دسترسی داشته باشید؛ البته Ubisoft هنوز مشخص نکرده که این حالت ها دقیقا چه هستند.

بتل پس عنوان Hyper Scape پس از عرضه ی رسمی، بروز رسانی شده و به دو دسته ی رایگان و پریمیوم تقسیم خواهد شد که آیتم های مختلفی در هرکدام برای بازیکنان وجود دارد. بخش پریمیوم آن را میتوان با ارز های داخل بازی خریداری کرد، البته ممکنه مقداری طول بکشد. همچنین میتوانید ارز های داخل بازی را با پرداخت هزینه آن خریداری نمایید.

این عنوان بتل رویال و رایگان Ubisoft در تاریخ ۱۱ آگوست (۲۱ مرداد) بطور رسمی برای رایانه های شخصی، PS4 و Xbox One منتشر میشود. در حال حاضر بتای عمومی این عنوان بر روی رایانه های شخصی را فقط تا تاریخ ۲ آگوست (۱۲ مرداد) میتوانید تجربه کنید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر