EVGA از کارت گرافیک های RTX 3000 خود رونمایی کرد!

توسط در

 

کمپانی EVGA از کارت گرافیک های سری GeForce RTX 3000 خود رونمایی کرد. این کارت های جدید از هر لحاظ بسیار قدرتمند هستند و عملکردی کاملاً جدید را به شما ارائه می دهند. مجهز به معماری NVIDIA Ampere هستند که با ردیابی اشعه و عملکرد هوش مصنوعی با هسته هایRT ، هسته های Tensor و چند پردازنده جریان جدید میباشند. سری EVGA GeForce RTX 3000 تعریف مطلق قدرت نهایی است.

پردازنده های گرافیکی جدید NVIDIA GeForce RTX 3000 Series ، نسل دوم RTX ، دارای هسته های RT جدید ، هسته های Tensor و چند پردازنده جریانی است که تصاویر خیره کننده ، نرخ شگفت آور سریع و شتاب هوش مصنوعی را به بازی ها و برنامه های طراحی ارائه می دهد. با پشتیبانی از معماری NVIDIA Ampere ، که باعث افزایش عملکرد ۱٫۹X در هر وات نسبت به نسل قبلی می شود ، سری ۳۰۰۰ RTX بدون زحمت تجارب گرافیکی را در تمام رزولوشن ها ، حتی حداکثر ۸K در انتهای صفحه ، تقویت می کند.

EVGA GeForce RTX 3090

EVGA GeForce RTX 3090 از هر نظر قابل تصور است بسیار قدرتمند است و عملکرد کاملاً جدیدی با وضوح ۸K به شما می دهد. این سیستم از معماری NVIDIA Ampere بهره می برد که با افزایش RT ، هسته های Tensor و چند پردازنده جریان جدید ، ردیابی اشعه و عملکرد AI را دو برابر می کند. همراه با نسل بعدی طراحی ، خنک سازی و اورکلاک با EVGA Precision X1 ، سری EVGA GeForce RTX 3090 تعریف جدیدی از عملکرد نهایی را تعریف می کند.

EVGA GeForce RTX 3080

EVGA GeForce RTX 3080 عملکرد بی سابقه ای را که گیمرها خواهان بازی با وضوح ۴K هستند ، ارائه می دهد و از معماری NVIDIA Ampere پشتیبانی می کند. این دستگاه با هسته های پیشرفته RT و هسته های Tensor ، پردازنده های چند جریانی جدید و حافظه فوق سریع G6X ساخته شده است تا یک تجربه بازی شگفت انگیز داشته باشید. همراه با نسل بعدی طراحی ، خنک سازی و اورکلاک با EVGA Precision X1 ، سری EVGA GeForce RTX 3080 تعریف جدیدی را در عملکرد نهایی ارائه می دهد.

EVGA GeForce RTX 3070

EVGA GeForce RTX 3070 مجهز به معماری NVIDIA Ampere است. ساخته شده با هسته های پیشرفته RT و هسته های تنسور ، پردازنده های چند جریان جدید و حافظه پرسرعت G6 ، به شما اجازه میدهد تا عناوین مختلف را با وضوح ۱۴۴۰P تجربه کنید. همراه با نسل بعدی طراحی ، خنک سازی و اورکلاک با EVGA Precision X1 ، سری EVGA GeForce RTX 3070 معنی جدیدی از قدرت را معرفی میکند.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر