هر آنچه درمورد داستان Call of Duty: Black Ops Cold War می دانیم!

توسط در

جدید ترین عنوان Call of Duty با نام Black Ops Cold War در راه است و تقریبا تمام ما مشتاقیم بدانیم داستان این سری به کجا ختم میشود. اینطور که بنظر می آید، کمپانی Activision داستان عنوان Black Ops Cold War را بجای نسخه ی ریبوت (مانند ریبوت Modern Warfare که قبلا مشاهده کردیم)، دنباله ی سری اول قرار داده و در واقع جایگاه این نسخه بین Black Ops 1 و Black Ops 2 قرار دارد. 

داستان Cold War مانند سری های قبل خود شامل کاراکتر های محبوب طرفداران این سری مانند فرانک وودز، الکس میسون و جیسون هادسون میشوند. برخی از شخصیت های منفی که در سری Black Ops 1 زنده ماندن نیز ممکن است در داستان Cold War حضور داشته باشند. همچنین این داستان شامل شخصیت های جدیدی مانند راسل ادلر (Russell Adler) میباشد؛ افسر CIA که بدنبال یک جاسوس شوروی با اسم رمز Perseus میباشد. در شروع داستان Cold War، جناب Perseus بدنبال سرقت و کارشکنی برنامه های هسته ای آمریکاست. داستان این عنوان بیشتر در دهه ی ۱۹۸۰ میلادی جریان دارد و رئیس جمهور وقت امریکا، رونالد ریگان (Ronald Reagan) نیز در این داستان حضور خواهد داشت.

سری اول عنوان Call of Duty: Black Ops در سال ۲۰۱۰ منتشر شد، و پس از ده سال، حال Cold War در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۲۰ (۲۳ آبان ۱۳۹۹) برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه کنسول های نسل نهمی این عنوان پس از عرضه کنسول ها منتشر خواهد شد. همچنین اعلام شده که بخش چند نفره (Multiplayer) این عنوان در تاریخ ۹ سپتامبر (۱۹ شهریور) رونمایی خواهد شد که نشان میدهد چگونه عنوان Cold War به بخش بتل رویال Warzone متصل خواهد شد. همچنین ما هنوز هم در مورد حالت زامبی این عنوان چیزی نمیدانیم، اما تایید شده که شامل این عنوان خواهد شد. در انتهای مقاله جدیدترین تریلر منتشر شده از عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War را میتوانید مشاهده کنید.

منبع: Gamespot


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر