Razer از ماوس جدید VIPER 8Khz رونمایی کرد

توسط در

 

Viper 8Khz جدیدترین ماوس کمپانی مشهور Razer با تکنولوژی انحصاری HyperPolling رونمایی شد.

کمپانی مشهور و نام ‌آشنای Razer با معرفی ماوس Viper 8Khz، از تکنولوژی جدید و خاصی که در انحصار خود قرار خواهد داشت رونمایی کرد. نام این تکنولوژی انحصاری HyperPolling است. هیجان انگیزترین بخش این خبر معرفی عضو جدید خانواده ی Viper با نام Viper 8Khz است. همچنین تاکید شد که، این محصول جدید از تکنولوژی انحصاری HyperPolling بهره مند خواهد شد.

Polling Rate چیست ؟

Polling rate و یا نرخ پرسش یعنی تعداد دفعاتی که یک موس موقعیت خود را در هر ثانیه به سیستم کامپیوتری گزارش می دهد. به زبان ساده تر یعنی، موسی که ۸۰۰۰ هرتز نرخ پرسش دارد می تواند در هر ثانیه هشت هزار بار موقعیت مکانی خود را به سیستم کامپیوتری گزارش دهد. با افزایش این نرخ طبیعتاً حرکات موس شما بسیار روان تر و سرعت عمل بیشتر به سیستم انتقال می یابد.

 این نرخ تازه سازی در بسیاری از موس های موجود در بازار کمتر از ۵۰۰ هرتز می باشد، و بهترین موس های گیمینگ حال حاضر حداکثر تا ۱۰۰۰ هرتز نرخ پرسش دارند.

 این یعنی، موس Viper 8Khz می تواند تا هشت برابر داده ی بیشتری از اکثر موس های متفرقه در هر ثانیه انتقال دهد.

البته باید افزوده مانند همه تکنولوژی ها این مورد هم نقاط ضعفی و همراه خود دارد. نرخ پرسشی تا این حد بالا باعث مشغول شدن بیشتر پردازنده ها می شود، البته پردازنده های امروزی و سیستم های پیشرفته تر قدرت پردازشی بسیار بالایی دارند و این موضوع آن چنان هم اتفاق بزرگی محسوب نمی شود. کماکه بیشتر موس های با نرخ پرسش بالا قابلیت تنظیم میزان آن را دارند به همین دلیل این مشکل را از پایه حل می کنند.

مشخصات دیگر و جمع بندی

موس دارای سوئیچ های اپتیکال نسل دوم کمپانی لیزر می باشد که در کنار سرعت بسیار بالا، طول عمر ای بالغ بر ۷۰ میلیون بار کلیک دارد. شاسی و بدنه این موضوع هم تنها ۷۱ گرم وزن داشته و کاربر و گیمر آن می توانند با هر دو دست از آن استفاده کنند. در کل این محصول یک موس بسیار خاص با امکانات خاص است که ممکن است خرید آن برای همه مناسب نباشد. پس اگر شما هم یکی از گیمر های FPS باز هستید حتماً در خرید های بعدی خود این محصول را هم مد نظر خود داشته باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر