برنامه GeForce Now هم اکنون قابل اجرا بر روی Google Chrome

توسط در

آپدیت جدید برنامه Nvidia Geforce Now امکانات و قابلبت های زیادی به همراه خود دارد.

برنامه GeForce Now در واقع چیست و چه کاربردی دارد ؟

برنامه مذکور در واقع توسط کمپانی مشهور NVIDIA ساخته شده و توسعه یافته است. برنامه Nvidia GeForce Now در اصل یک برنامه سرویس استریم بازی است، به زبان ساده ‌تر اگر شما یک سیستم گیمینگ خوب ندارید، این سرویس به شما اجازه می دهد تا به صورت آنلاین و پخش زنده بازی مد نظر شما در یکی از سیستم های قدرتمند موجود بر روی سرور رندر شده و با استفاده از اینترنت بر روی دستگاه شما پخش شود.

افزوده شدن قابلیت اجرا بر روی گوگل کروم

در آپدیت جدید نسخه ۲٫۰٫۲۷ که توسط Nvidia منتشر شد، امکان اجرای این برنامه بر روی گوگل کروم فراهم شد. از این پس کاربران و گیمران می توانند این سرویس را بر روی گوگل کروم و بر روی هر دو پلتفرم ویندوز و MacOS اجرا کنند. به همین دلیل اجرای بازی ها از این پس بسیار راحت تر نیز خواهد شد، زیرا از این پس شما می توانید برای بازی خود یک بوک مارک ساخته و برای آنها یک میانبر ایجاد کنید.

البته فراموش نکنید که این قابلیت فعل حال یک نسخه بتا می باشد و شما برای دسترسی کامل به امکانات باید کمی صبر داشته باشید تا نسخه کامل عرضه شود.

این آپدیت در کنار تمامی این ویژگی باگ های بسیاری را هم رفع کرده تا تجربه کاربری با این برنامه به حداکثر برسد.

همچنین باید افزود که این سرویس در دو صورت رایگان و پولی قابل استفاده است. نسخه رایگان تنها اجازه دسترسی ۱ ساعتی به بازی ها را می دهد و اولویت با اکانت های پولی خواهد بود، اکانت های پولی هزینه ایی ۵ دلاری برای هر ماه از شما می خواهند.

برای مطالعه ی بیشتر درمورد اخباری بازی و سخا فازار با ما همراه باشید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر