جستجو بر اساس:

پاک کردن همه

ELGATO

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

Elgato Cam Link 4K

کم لینک ساخت کمپانی ELGATO با قابلیت پشتیبانی از نرخ کپچر 4k با گارانتی اصلی، هم اکنون از فروشگاه پی‌سی‌ماد قابل سفارش است.
5,800,000 تومان

ERGO Monitor Holder WLA001

قابلیت تنظیم ارتفاع، جهت و زاویه‌ی مانیتور در موقعیت‌های متفاوت بسته به نیاز کاربر بهبود سلامتی در محیط کار و افزایش کارایی انعطاف پذیری بالا و زوایای بهینه دید پایداری و تعادل بالا به واسطه‌ی استفاده از مفاصل و ستون مستحکم مدیریت کابل‌های مانیتور با استفاده از فضای تعبیه شده داخل هولدر قابلیت حمل و استفاده در محیط‌های مختلف بهینه سازی فضای موجود بر روی میز کار و مدیریت کابل نصب و راه اندازی آسان تضمین کیفیت ساخت مناسب مانیتورهای 10 تا 27 اینچ با جای پیچ
1,600,000 تومان

Elgato HD60 S+ Capture Card

کارت کپچر مدل +HD60 S تولید کمپانی Elgato با قابلیت کپچر کیفیت 60 فریم FHD را هم اکنون میتوانید با گارانتی اصلی از فروشگاه پی‌سی‌ماد تهیه کنید.
(برای قیمت تماس بگیرید)

Elgato 4K60 Capture Card

کارت کپچر مدل 4K60 تولید کمپانی Elgato با قابلیت کپچر کیفیت 60 فریم 4K را هم اکنون میتوانید با گارانتی اصلی از فروشگاه پی‌سی‌ماد تهیه کنید.
(برای قیمت تماس بگیرید)

Elgato Wave:1

میکروفون مدل Wave:1 ساخت کمپانی Elgato گزینه ای مناسب برای استریمر ها محسوب می شود، هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه پی سی ماد سفارش دهید.
(برای قیمت تماس بگیرید)