مادکیت پی‌سی ماد

هنر کیس مادینگ از گذشته نقطه اوجی در صنعت سخت افزار بوده است، اما دسترسی به کیس مادینگ برای همه کاربران مقدور نیست. از این رو کاربران بسیاری با استفاده از لوازم آماده (مادکیت ها) ظاهر سیستم های گیمینگ خود را تغییر میدهند.

پی‌سی ماد با معرفی محصولات مادینگ (مادکیت) قصد داشته تا علاوه بر زیباتر کردن سیستم های شما کارایی را با زیبایی ترکیب کرده و جانی دوباره به سیستم های شما ببخشد.

لایت بار و لایت باکس

بعد از ترند شدن پنل های شیشه ای یکی از دغدغه های همیشگی کاربران تاریکی بیش از حد فضای داخلی کیس بوده است. لایت بورد و لایت باکس های پی سی ماد این مشکل را در کنار ظاهری زیبا برای شما حل میکنند. لایت برد های پی سی ماد ویژه کیس هایی طراحی شده که در کنار مادربرد امکان افزودن 3 فن 120 میلیمتری دارند و ضمن تکمیل و زیباتر کردن ظاهر کیس هزینه های اضافه برای خرید فن برای کیس هایی با طراحی های آکواریومی را کاهش میدهند.

نگهدارنده کارت گرافیک

با سنگین تر شدن کارت های گرافیک بسیاری از کاربران نیاز به یک نگهدارنده برای مهار وزن کارت های خود را حس کرده اند. مهار نشدن این وزن در دراز مدت باعث خم شدن کارت گرافیک و آسیب به شیار های توسعه مادربرد میشود . پی سی ماد در کنار ساخت ابزاری برای رفع نیاز کاربران کوشیده است تا زیباترین نوع نگهدارنده با نورپردازی ARGB قابل کنترل را تولید و روانه بازار کند.

پل های ارتباطی

تلفن های تماس:

3 - 021-88939001

پیام به واتس اپ:

تهران – خیابان کریم خان زند – خیابان شهید عضدی شمالی – نبش زرتشت – پلاک 90 – طبقه سوم

تمامی حقوق مادی و معنوی نزد پی‌سی ماد محفوظ می باشد  V 1.0