خدمات ویژه پی‌سی ماد

در تمام سال های فعالیت پی‌سی ماد، تلاش کرده ایم تا با ارائه خدماتی در سطح جهانی در کنار بهره گیری از قطعات اصلی و با کیفیت، تجربه ای از یک خرید مطمئن را به مشتریان پی‌سی ماد هدیه کنیم.این خدمات شامل خدمات فنی، پشتیبانی، خدمات پس از فروش و خدمات شخصی سازی می باشد.
فهرست پایین تنها بخشی از خدمات ویژه ما به شماست.

تمام سیستم های پی‌سی ماد به مدت 12 ماه از تاریخ خرید گارانتی تعویض بی قید و شرط دارند، پس شما کاربر عزیز با اطمینان خاطر می توانید از سیستم خود استفاده کنید و تیم پی‌سی ماد را به عنوان یک پشتیبان حرفه ای در کنار خود داشته باشید.

CUSTOM WATERCOOLING

کاستوم واترکولینگ شخصی سازی شده

ما در پی‌سی ماد به عنوان بزرگترین مجموعه خدمات کاستوم واترکولینگ در ایران، کوشیده ایم پا را از مرزهای فروش کیت های آماده و قطعات از پیش طراحی شده فراتر بگذاریم و سیستم خنک کاری سیکل باز شخصی سازی شده بر اساس نیار منحصر به فرد هر مشتری را طراحی کنیم و با تولید قطعات تکمیلی معنای واقعی از کاستوم واترکولینگ ارائه کنیم.

CUSTOM WATERCOOLING DUAL LOOP

کاستوم واتر کولینگ دوال لوپ

با بالا رفتن توان و حرارت تولیدی پردازنده ها و کارت های گرافیک، اختلاف گرمایی بین CPU و GPU عاقلانه نخواهد بود. علی رغم محدودیت های فراوان، به کمک توان مهندسی و تولید مجموعه برای قطعات نسل جدید، سیستم هایی با دو مجموعه خنک کاری سیکل باز مستقل در نظر گرفته ایم که دستیابی به عملکرد واقعی این قطعات را تضمین کند.

Professional TUBING

کاستوم واتر کولینگ

سابقه کاستوم واترکولینگ به حدود دو دهه پیش بر میگردد. از همان سال های ابتدایی معرفی خنک کاری لوپ باز، به عنوان اولین مجموعه سخت افزاری ایران استفاده و گسترش این فناوری را در دستور کار داشته‌ایم. امروزه بزرگترین و معتبرترین مجموعه‌ی ارائه دهنده‌ی خدمات کاستوم واترکولینگ در ایران هستیم.

Improved CPU performance

بهبود عملکرد CPU

اصلاح و بهبود عملکرد CPU یکی از اهداف قدیمی تمام اورکلاکرها بوده است. در پی‌سی ماد از دانش خود در این زمینه بهره می گیریم تا با هدف بهبود عملکرد پردازشی و حرارتی پردازنده ها، اصلاحات لازم روی آنها انجام شود که در دراز مدت به علت کنترل حرارت تولید شده، موجب افزایش طول عمر قطعات خواهد شد.

CPU lapping

لپینگ CPU

سطح IHS (توزیع کننده حرارت فلزی) روی پردازند همواره پر از پستی و بلندی است و این پستی بلندی ها باعث عدم اتصال صحیح سطح خنک کننده و پردازنده خواهد بود. پی سی ماد با استفاده از تکنیک لپینگ (Lapping) سطحی صاف، آیینه‌ای و خالی از هرگونه پستی بلندی روی IHS پردازنده ایجاد می کند که با برقراری بهترین اتصال فیزیکی باعث دفع بهتر حرارت و کاهش دمای CPU شما خواهد بود.

ColdPlate lapping

لپینگ کلد پلیت

به سطح زیرین خنک کننده های بادی و آبی کلدپلیت (Cold Plate) گفته می شود. همانطور که گفته شد این سطح نیز به دلیل وجود پستی و بلندی و آثار ماشین کاری، مانع اتصال مناسب با سطح پردازشی خواهد بود. به کمک تکنیک لپینگ صحت این اتصال را برای شما تضمین می کنیم.

CPU Delid

دیلید CPU

اتصال پردازنده به IHS به وسیله نوعی از لحیم یا خمیر حرارتی انجام شده است. می توان با تغییر جنس این اتصال به فلز مایع، دمای پردازنده را به شکل چشم گیری کاهش داد. اما دیلید (Delidding) نیازمند مهارتی بسیار بالاست چرا که برداشتن IHS از روی پردازنده آن را در معرض آسیب های فیزیکی و الکترونیکی بسیاری قرار خواهد داد.

Liquid Metal

فلز مایع

استفاده از فلز مایع به جای خمیرهای حرارتی چه روی سطح IHS و چه به صورت مستقیم روی سطح اصلی پردازنده، باعث کاهش دمای پردازنده خواهد شد. اما استفاده از فلز مایع بواسطه رسانایی الکتریکی بالای این سیال در کنار گرانروی پایین آن، خطرات زیادی را برای تکنسین‌های تازه کار به همراه دارد. در پی سی ماد با رعایت تمامی نکات ضروری و استفاده از ابزار حرفه‌ای این خطرات به صفر رسیده و کاربران می توانند از عملکرد حرارتی بی نظیر این واسط انتقال حرارت استفاده کنند.

Thermal Compound

انواع خمیر حرارتی بالا رده

مشتریان پی سی ماد می توانند از مدلهای متنوع خمیرهای حرارتی بالارده از برند های معتبری مثل Thermal Grizly، Noctua، CoolerMaster، Arctic و … خمیر حرارتی متناسب با بودجه و نیاز خود را انتخاب کنند.

Distro Plate

ساخت دیسترو پلیت اختصاصی

آن دسته از کاربران که تمایل دارند از مزایای داشتن یک صفحه توزیع اختصاصی در خنک کننده سیکل بازشان استفاده کنند، دیگر مجبور به پرداخت هزینه های چند صد دلاری خرید دیسترو پلیت های یونیورسال (همه کاره) نیستند. با پرداخت هزینه‌ای بسیار پایین تر یک دیسترو پلیت اختصاصی با طراحی منحصر به فرد خودشان را خواهند داشت.

Radiator

تعداد رادیاتور دلخواه

مشتریان پی‌سی ماد هیچ محدودیتی در انتخاب نوع، تعداد و چینش قطعات کاستوم واتر کولینگ ندارد و محدود به استفاده از محتویات کیت های آماده و میان رده بازار نیستند.

رسیدن به نتایج حرارتی کم نظیر در پی‌سی ماد یکی از دستاوردهای ماست.

AlphaCool TOOLS

ابزار حرفه ای ALPHACOOL

در پی‌سی ماد با استفاده از ابزار حرفه ای آلفاکول (alphacool) ساخت آلمان، دقتی بی مثال در لوله کشی و طراحی سیستم های خنک کاری لوپ باز به مشتریان خود هدیه می کنیم.

WERA TOOLS

ابزار حرفه ای (اسمبل)

به لطف استفاده از ابزار دستی حرفه‌ای Wera ساخت آلمان، سلامت قطعات و دقت اسمبل بالا را به عنوان استاندارد کاری اسمبل سیستم در پی‌سی ماد پیاده سازی کرده ایم.

DEWALT TOOLS

ابزار حرفه‌ای (اسمبل)

استفاده از ابزار برقی برای اسمبل یا ایجاد تغییرات در قطعات سخت افزاری، در صورت استفاده از ابزار نامرغوب باعث آسیب به قطعات و خسارات جبران ناپذیر خواهد بود. به همین دلیل با کمک گرفتن از ابزار حرفه ای DEWALT ساخت آمریکا، برای همیشه ترس استفاده از ابزار برقی در فرآیند اسمبل را از بین برده‌ایم.

Cable Managment Tools

ابزار حرفه ای (مدیریت کابل)

یک مدیریت کابل حرفه ای نیازمند استفاده از ابزار و لوازم به روز و مطابق طراحی کیس های مورد استفاده است. با تکیه بر توان تولید مجموعه، ابزار و لوازم ویژه متناسب با کیس های تولید داخل و وارداتی جهت انجام یک مدیریت کابل حرفه ای را به کار می بریم.

Professional Cable Managment

مدیریت کابل حرفه ای

در دهه گذشته فعالیت های تیم ما و علاقه‌مندان به سخت افزار، مدیریت کابل را به عنوان یک باید در اسمبل تعریف کرد. اکنون با استفاده از ابزار ویژه مهارت فنی و کارگروهی در طراحی مسیرهای مدیریت کابل، سطح جدیدی از این استاندارد را به مشتریان خود معرفی کرده ایم.

با سنگین‌تر شدن کارت‌های گرافیک، بسیاری از کاربران نیاز به یک نگهدارنده برای مهار وزن کارت های خود را حس کرده‌اند. مهار نشدن این وزن در دراز مدت باعث خم شدن کارت گرافیک و آسیب به شیار های توسعه مادربرد میشود. پی سی ماد در کنار ساخت ابزاری برای رفع نیاز کاربران، کوشیده است تا زیباترین نوع نگهدارنده با نورپردازی ARGB قابل کنترل را تولید و روانه بازار کند.

PCMOD QC

کنترل کیفیت، تضمین عملکرد

تمامی سیستم های پی‌سی ماد، قبل از توصیه در مشاوره‌های فنی یا معرفی در وبسایت، مورد آزمایش‌های دقیق و طولانی قرار میگیرند تا بتوانیم همواره ضامن کیفیت فنی سیستم ها باشیم.

ابزار مدیریت کابل

برای رفاه بیشتر همراهان پی‌سی ماد، بسته 

در هر گوشه از ایران کنار شماییم

پل های ارتباطی

تلفن های تماس:

3 - 021-88939001

پیام به واتس اپ:

تهران – خیابان کریم خان زند – خیابان شهید عضدی شمالی – بعد از تقاطع زرتشت – پلاک 90 – طبقه سوم

تمامی حقوق مادی و معنوی نزد پی‌سی ماد محفوظ می باشد  V 1.0